Obec Cebiv
ObecCebiv

Náhradní výsadba ovocných stromků v naší obci za pokácenou topolovou alej

V příštím roce proběhne v naší obci vysazení 35 ks ovocných stromků jako náhradní výsadba za pokácené topoly vedle silnice směrem na Horní Kozolupy. Chtěli bychom naše občany požádat, aby nám pomohli vybrat vhodné místo pro jejich vysazení.

V příštím roce na jaře proběhne v naší obci vysazení 35 ks ovocných stromků jako náhradní výsadba za pokácené topoly vedle silnice směrem na Horní Kozolupy. Výsadbu zajistí Krajská správa a údržba silnic Plzeňského kraje. Obec proto s předstihem hledá vhodné místo (může jich být i více), kde by stromky mohly být vysazeny a mohly by tam perspektivně růst. V úvahu zatím přichází cesta směrem na Rochlov, která se částečně nachází na pozemcích, které obec získala v roce 2019 a kolem níž by se hezky vyjímala alej ovocných stromků. Proto Vás chceme požádat, pokud budete mít jiný vhodný nápad, abyste se o něj s námi podělili, a to cestou svých zastupitelů nebo přímo na obecním úřadu. Nabídka se pochopitelně týká i Bezemína. Podmínkou je, že navržené místo se musí nacházet na pozemku obce. Naše obec se tak připojí k trendu, kdy obce a města v současné době zřizují sady a aleje pro své obyvatele a pro lepší životní prostředí.

Místostarosta

Datum vložení: 8. 2. 2021 9:23
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2021 9:52
Autor: Správce Webu

Aktuálně

Mobilní aplikace

V Obraze
GooglePlay
AppStore

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aktuální počasí

Počasí dnes:

2. 3. 2021

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při celodenní nízké oblačnosti jen kolem 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Svátek

Svátek má Anežka

Czech POINT

Czech POINT banner

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

Pranostika na akt. den

Na Anežku není radno sebou v trávě šíti, protože se celkem snadno vlčí neduh chytí.